banner171

banner217

banner170

banner95

Meteorolojiden Sel İçin Uyardı: Kahramanmaraş'ta Durum Ne?

Meteoroloji'den 1 Ekim Cuma günü beklenen hava durumu tahmini geldi. Yapılan değerlendirmelere göre Marmara'nın kuzeyi ile Karadeniz bölgesi ve Doğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde yağış bekleniyor.

KAHRAMANMARAŞ 01.10.2021, 12:44 BARIŞ
Meteorolojiden Sel İçin Uyardı: Kahramanmaraş'ta Durum Ne?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın kuzeyi, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Çanakkale'nin iç, Balıkesir’in kuzey kesimleri, Muğla'nın iç kesimleri, Antalya’nın batı iç kesimleri, Karabük ve Kastamonu çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Kars ve Ardahan çevreleri ile Erzurum’un kuzey kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

1

PEKİ KAHRAMANMARAŞ'TA DURUM NE?

Kahramanmaraş'ta gün içerisinde hava sıcaklığı 26,8 derece iken herhangi bir yağış beklenmiyor. 

KAHRAMANMARAŞ'TA BU HAFTA HAVA NASIL?

Kahramanmaraş'ta önümüzdeki 5 gün içerisinde hava durumları;

-2 Ekim Cumartesi günü Kahramanmaraş'ta en düşük sıcaklığın 16, en yüksek sıcaklığın ise 31 derece olması beklenirken herhangi bir yağış beklenmiyor.

-3 Ekim Pazar günü Kahramanmaraş'ta en düşük sıcaklığın 17, en yüksek sıcaklığın ise 30 derece olması beklenirken herhangi bir yağış beklenmiyor.

-4 Ekim Pazartesi günü Kahramanmaraş'ta en düşük sıcaklığın 14, en yüksek sıcaklığın ise 28 derece olması beklenirken herhangi bir yağış beklenmiyor.

-5 Ekim Salı günü Kahramanmaraş'ta en düşük sıcaklığın 13, en yüksek sıcaklığın ise 28 derece olması beklenirken herhangi bir yağış beklenmiyor. Şeklinde bekleniyor.

Yorumlar (0)