banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

Kahramanmaraş'ta İYİ Parti Teşkilatından İhtiyaç Sahiplerine Yardım

Onikişubat İYİ Parti İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, İYİ Parti Onikişubat İlçe teşkilatı ile ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi dağıttı.

Kahramanmaraş'ta İYİ Parti Teşkilatından İhtiyaç Sahiplerine Yardım

Doğan Murat Kılıç ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımın ardından açıklamada bulundu.

Kılıç; "Onikişubat İlçe Teşkilatımızın öncülüğünde İl başkanlığımızın desteği bir kısmını mahalle temsilcilerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine yine bir kısmını bizzat tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere bizzat elden ulaştırdık.Yardımlarımızı hem Dulkadiroğlu ilçemizde hemde Onikişubat ilçemizde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.

Paket dağıtımında gördüğüm bazı manzaralar neticesinde anladım ki malesef ülkemizde o kadar ihtiyaç sahibi aileler,hiç bir geliri olmayan aileler var ki halimize ne kadar şükretsek azdır.Fakat gördüğüm bişey daha varki erzak bıraktığımız ailelerin %80 ini son 1,5 yıldır tamamen işşiz,kalan %20 de asgari ücretli olup asgari ücretle malesef geçinemeyen kesimi kapsıyor.Yüzde 80’lik kısmın içinde gündelik yevmiye ile hizmet sektöründe çalışan,kantinlerde çalışan,lokanta sektöründe çalışan kesimden vatandaşlarımız var ve o kadar zor durumlarki,durumun vahametini anlamak için bazı evlerin videolarınıza çektim sizlerle paylaşacağım.

Paket hazırlamamıza maddi ve manevi anlamda katkı sağlayan yine dağıtımda bizleri yanlız bırakmayan İl Başkan Yardımcımız Sayın İrfan Mert Yıkan İlçe sekreterimiz sayın Fatih Kalaycı İlçe teşkilat başkanımız sayın İbrahim Çınar İl gençlik kolları başkanımız sayın Mehmet Ceren Onikişubat gençlik  kolları başkanımız sayın Akif Emre Gökçe Gençlik kolları Üyemiz sayın Aygül Kaya şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim.

Erzakların ailelere ulaşmasına maddi anlamda katkı sağlayan herkesten Allah razı olsun,sizlerin sayesinde bizlerde şu Aziz mübarek gün Sevap kazanmış olup Rabbimin rahmetine Nail olacak işler yapmanın mutluluğunu yaşadık." İfadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Ramazan tekiş 7 gün önce
Benim ismim Ramazan tekiş benim de yardıma ihtiyacım var Kahramanmaraş oturmaktayım Hacı Bayram Veli mahallesi şehit Vahit toplu sokak no 24