banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

İki Mahalledeki Trafik Akışına Kavşak Neşteri

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat ilçesi Fatih ve Tekerek mahallelerinde yapılması planlanan iki yeni kavşağın çalışma alanını yerinde inceledi.

KAHRAMANMARAŞ 02.04.2021, 13:01 ESRA KURAK
İki Mahalledeki Trafik Akışına Kavşak Neşteri

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ulaşım yatırımları kapsamında yapılması planlanan 2 yeni kavşak alanını yerinde inceledi. Onikişubat ilçesi Fatih Mahallesi Kadir Paşa Bulvarı ile Tekerek Mahallesi Boğaziçi Bulvarı’nda incelemelerde bulunan Başkan Güngör, projelerin teknik detaylarına ilişkin bilgi aldı. Yapılması planlanan kavşaklarla trafik akışının ve yaya geçişlerinin düzenlenmesi, bölgede yaşanabilecek olumsuzlukların engellenmesi hedefleniyor.

"Şehrimize Hayırlı Olsun"

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör incelemeler sonrası yaptığı açıklamada, “Kahramanmaraş’ımız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ulaşım alanında planladığımız iki yeni yatırım alanını yerinde inceledik. Fatih ve Tekerek Mahallelerimizde yapacağımız yeni çalışmalarla trafik akışını düzenlemiş olacağız. Şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)