banner171

banner217

banner170

banner95

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş’a Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi program gerçekleştirmek için gittiği Diyarbakır’da, Kahramanmaraş’ı ziyaret edeceğini belirtti.

KAHRAMANMARAŞ 29.07.2021, 10:39 29.07.2021, 12:43 FATMA ZENCİR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş’a Geliyor

Diyarbakır ziyaretinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile telefon görüşmesi gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bir sonraki gençlerle buluşmamızı Kahramanmaraş’ta yapıyoruz. İnşallah Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizle bir araya geleceğiz” dedi.

Türkiye’nin tüm şehirlerinden gençlerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ü telefonla aradı. Bir sonraki buluşmanın Kahramanmaraş’ta yapılacağını belirten Erdoğan, “Şuanda, biz Diyarbakır’da Valimizin misafiri olarak sevgili gençlerimizle beraberiz. Hümeyra kızımız geldi. Bana söz vermiştiniz dedi. Kahramanmaraş’a gelebilir mi genç arkadaşlarım dedi. Oylama yaptık. Neredeyse oy birliği ile kabul edildi. Şimdi Kahramanmaraş’ta gençlerimizi ağırlayacağız. Hazırlıkları başlatalım. Kahramanmaraş’ın bütün güzelliklerini gençlerimize gezdireceğiz. İnşallah biz de katılacağız. Sizlerle Kahramanmaraş’ta birlikte olacağız” ifadelerini kullandı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ise gerçekleştirilecek buluşma için hemen çalışmalara başlanacağını belirtti. 

TARİH BELLİ OLDU

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 28 TemmuzÇarşamba günü düzenlenen Ilıca Bölge toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş'a geleceği tarihi duyurdu.

Güngör Ilıca'da yaptığı konuşmanın ardından; "Buradan bu müjdeyide vereyim, Cumhurbaşkanımız Cumartesi günü Kahramanmaraş'a geliyor." İfadelerini kullandı.

TÜM KAHRAMANMARAŞLILAR DAVETLİ

31 Temmuz Cumartesi günü saat 16:30'da Müftülük Meydanı'nda gerçekleştirilecek olan toplu açılış töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlarla bir araya gelecek. Düzenlenen törene tüm Kahramanmaraşlı vatandaşlar davetli.

Yorumlar (0)