banner171

banner197

banner217

banner170

banner95

banner101

Milyonlarca Kişi Onları İzliyor: Aşkımız Ölümsüz

23 yaşındaki genç, 60 yaşındaki sevgilisiyle fenomen olma yolunda ilerliyor. Aralarındaki 37 yıllık yaş farkına rağmen mutlu olduklarını söyleyen genç, ''Yaş farkımız nedeniyle çoğu kişiden olumsuz yorum alıyoruz ama bu bizim hayatımız. Acımasız troller aşkımıza engel olamaz çünkü bizim aşkımız ölümsüz'' dedi.

GÜNDEM 11.06.2021, 12:17 SELVER EDİKLİ
Milyonlarca Kişi Onları İzliyor: Aşkımız Ölümsüz

Bir çift 37 yıllık yaş farkı nedeniyle TikTok'ta viral oldu. Dans ettikleri ve öpüştükleri anları paylaşan çiftin arasında 37 yaş fark var ancak, ikili aşklarının 'ölümsüz' olduğunu söylüyor.

Screenshot_38

AİLELERİ DE ONAY VERDİ

En son paylaştıkları TikTok videosuyla 4 milyona yakın izlenme alan çift, bu ilişkiye ailelerinin de onay verdiğinin altını çiziyor.

''DİŞLERİ VAR MI?''

Paylaşımların altına gelen çoğu yorum ise olumsuz. Genç adama birçok kişi ''Kadının parası için onunla berabersin'' yorumunda bulunurken, diğerleri kadın için, ''Yüzündekiler Instagram filtresi mi, dişleri var mı?'' şeklinde soru yöneltiyor.

Ancak çift için az sayıda da olsa iyi yorumlar göze çarpıyor. Bir kişi, ''Bazı insanlar birini mutlu görmeye dayanamaz'' derken, bir başkası ''Çok tatlısınız'' yorumunda bulundu.

Screenshot_39

Yorumlar (0)