banner171

banner197

banner217

banner170

banner95

banner101

Bu Acıya Yürek Dayanmaz: 7 Yaşındaki Çocuk Traktörün Altında Kaldı

Şanlıurfa'dan mevsimlik işçi olarak çalışan ailesine yardım etmek için Antalya'ya gelen 7 yaşındaki kız çocuğu traktörün altında kalarak hayatını kaybetti.

GÜNDEM 30.05.2021, 19:17 Dilara Şatır
Bu Acıya Yürek Dayanmaz: 7 Yaşındaki Çocuk Traktörün Altında Kaldı

Elmalı ilçesi Çukurelma Mahallesi'nde 2 gün önce öğle saatlerinde meydana gelen kazada, seradan çıktığı öğrenilen sürücü H.T, traktörüyle seyir halindeyken, henüz belirlenemeyen bir nedenle aynı yönde kardeşiyle el ele yürüyen kıza çarptı. Traktör yol kenarındaki beton direğe çarparak durabildi. Ön ve arka tekerin üzerinden geçtiği 7 yaşındaki kız çocuğu ağır yaralandı.

AİLESİNE YARDIM ETMEK İÇİN GELMİŞ

112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbarın ardından kaza yerine gelen sağlık ekipleri çocuğun hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemenin ardından morga kaldırılan çocuğun cenazesi memleketi Şanlıurfa'da toprağa verildi. İsminin Fadime olan küçük kızın, ailesinin Elmalı'da mevsimlik işçi olarak çalıştığı ve kendisinin de 2 gün önce onlara yardım etmek için geldiği öğrenildi.

KAZA ANI KAMERADA

Öte yandan kaza anı bir evin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde iki kardeşin yoldan yürürken arkalarından gelen traktörün 7 yaşındaki kız çocuğunu altına alarak üzerinden geçtiği anlar görüldü. Olay sonrası yaşananlar ve ailenin feryatları da cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Yorumlar (0)