banner171

banner217

banner170

banner95

02.08.2021, 16:49

YÜREKLERİMİZ DİYORUM YANGIN YERİ..

Herkese Merhaba; tüm umudum ve dualarımla herşeyin iyi olacağını ümit ederek yazıyorum, Haftanın başında derin bir nefes  alarak güzel ülkemin yeniden yemyeşil olmasını acıların dinmesini, hastalıkların son bulmasını diliyorum.

-Bu dünyaya neden gelmiştik sahiden...

Tıpkı masallarda anlatılan gibi yandı bitti kül oldu göz göre göre yürek yana yana bütün bu acılara şahit olduk. Kim ne istiyordu ormanlardan masum hayvanlardan suçu olmayan insanlardan kim ne istiyordu?
Hiçbir insan böyle bir şeyi hak etmez insan olan insanda zaten böyle bir şeye teşebbüs etmez. Bu hırs bu kin bu nefret neden?
Altı üstü bir çiçek koklayıp, bir hayvan sevip insan gibi insan olup bu dünyandan göçüp gitmeyecekmiyiz?

-Irkçılık saymayın bu yazdıklarımı

Her zaman her yerde  diyorum ki ben kendi ülkemde kendim milletimden başka hiçbir milleti istemiyorum isterseniz bana ırkçı diyebilirsiniz fakat gerçek bu istemiyorum!
Güvenemiyorum elini kolunu sallayarak sınırlarımızdan içeri giren onlarca ne olduğu belli olmayan insanlara... Net olarak güvenemiyorum!!! Bunu yapan PKK ise gereği yapılmalı verilen cezalarda hafifletici değil daha ağırlaştırıcı olması gerekir diye düşünüyorum. Vatandaşlık öyle kolay olmamalı ve yerleşmeden tekrar sınır dışı edilmeli gelenler...

Aslında yazmak istediğim birçok şey daha var bunları da diğer yazımda kaleme alacağım. Son olarak şunu demek istiyorum “Kahrolsun PKK”… Kahrolsun Türk Düşmanları...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene.

Sevgi ve Saygılarımla

Yorumlar (2)
Sema 2 ay önce
Dediklerine katılıyoruz çok haklı konuşuyor bu kadın
Ece 2 ay önce
Giriş yazınızı da okudum çok güzel bir yolculuk olacağa benziyor. Lütfen devamı gelsin Ayşe hanım. İhtiyacımız var.
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta En Ulaşılabilir Belediye Başkanı Kimdir?
Kahramanmaraş'ta En Ulaşılabilir Belediye Başkanı Kimdir?
Günlük GazetelerTümü