banner171

banner170

banner95

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

30 Yıllık Evliliği Biten Kahramanmaraşlı Kadın İsyan Etti

30.12.2021, 17:22

Kahramanmaraş’ta Ümmühani Çakmak 30 yıllık evliliğinin bitmesi sonrası hakkını alamadığını dile getirerek; “Kadınlara hiç değer verilmiyor. Kadınlar toplumda insan yerine dahi konulmuyor. Ben eşimden ayrıldım haklarımı alamıyorum. Ben 30 yıl boyunca evli kaldım bana haklarımı vermiyor.”

“KANUNDAN ÖNCEKİ MALLARI ALAMAZSINIZ DİYORLAR”

“Bana boşanma kanununun değişmesinden önceki haklarını alamazsın diyorlar. Ben 30 yıl boyunca evli kaldım p malların çoğunda benimde emeğim var. Evim yok eski eşimin evinde kalıyorum engelli bir çocuğum var eski eşim canı istediği zaman bize boşaltın evi diyor. Benim engelli çocuğum ile hasta annem var beni evden çıkarırsa ne yapacağımızı bilmiyorum.”

“KADIN OLDUĞUMUZ İÇİN BİZİMLE İLGİLENMİYORLAR”    

“Tek başıma zorlanıyorum. Nereye gitsem kadın olduğumuz için bizimle ilgilenmiyorlar. Nafakamı artırmak içi 2 yıl boyunca uğraştım. Doğru düzgün bir şeyde yapmıyorlar, tekrar tekrar uğraşıyorum. Erkekler 3-4 kadınla birlikte yaşayabiliyor. Ben evliliğe 30 yılımı verdim psikolojik ilaçlar kullanıyorum. Biz kadınlar böyle sıkıntılar çekerken erkekler güllük gülistanlık yaşıyor.” Dedi.

Yorumlar (0)