banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

Onikişubat'ta On Bir Ayın Sultanı Ramazan'a Hazırlık

Onikişubat Belediyesi'nde on bir ayın sultanı Ramazan ayına ilişkin hazırlıklar başladı.

KAHRAMANMARAŞ 03.04.2021, 11:04 03.04.2021, 14:40 ESRA KURAK
Onikişubat'ta On Bir Ayın Sultanı Ramazan'a Hazırlık

Onikişubat Belediyesi, tüm Müslümanların özlemle beklediği Ramazan ayının gelmesine sayılı günler kala hazırlıklara başladı. Merkezde bulunan tüm camileri temizlik ve dezenfekte çalışmalarıyla Ramazan ayına hazırlıyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek şu ifadelere yer verdi:

“Ramazan ayına girecek olmanın sevinci içerisinde bu mübarek günleri en iyi şekilde geçirmek için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Ramazan-ı Şerif’in en güzel unsurlarından olan teravih namazında halkımız güvenle ve temiz bir ortamda ibadet edebilsinler diye tüm camilerimizde temizlik ve dezenfekte çalışması başlattık. Ramazan, tüm Müslümanlar için birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve paylaşımlarımızın pekiştiği bir ay olarak, biz de gereken ihtimamı ve özeni gösteriyoruz.

Şimdiden huzurlu ve sağlıklı bir ortamda geçireceğimiz, yardımlaşma ve paylaşımlarımızın artacağı, hayırla, rahmetiyle ve bereketiyle bir Ramazan geçirmeyi temenni ediyorum.”

Ramazan’a kadar tüm camileri dezenfekte etmeyi planlayan Onikişubat Belediyesi oluşturduğu ekiple her gün onlarca camide ilaçlama işlemi gerçekleştiriyor.

Yorumlar (0)