banner171

banner217

banner170

banner95

Okay: "Bertiz Bölgesine Sosyal Tesis Kazandırdık"

Bölgesini sosyal tesislerle donatan Dulkadiroğlu Belediyesi, bir sosyal tesisi de Bertiz bölgesi Yenipınar mahallesine yaptı.

KAHRAMANMARAŞ 11.10.2021, 12:23 Hatice Çil
Okay: "Bertiz Bölgesine Sosyal Tesis Kazandırdık"

Sosyal ve kültürel projelerini sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, bölgesine çok amaçlı sosyal tesisler kazandırmaya devam ediyor. Son olarak Yenipınar mahallesine bir sosyal tesis kazandıran Dulkadiroğlu Belediyesi, bölgenin önemli bir eksiğine daha cevap verdi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, şunları aktardı: “Dulkadiroğlu’nun sosyal ve kültürel açıdan ihtiyaç duyduğu tesisleri kazandırma adına başlattığımız çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Bertiz bölgemizde bulunan Yenipınar mahallemize de bir sosyal tesis kazandırdık. Bu tesisimiz bölgeye hitap edecek kapasitede planlandı. İnşallah çok amaçlı olarak bölgemizin kadirşinas insanlarına hizmet verecek. Ben Bertiz bölgemize ve mahallemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Yorumlar (1)
Mücahit Gül 1 hafta önce
Ya bırakın kardeşim şu ayakları. Önceden okuldu orası nüfus azlığından dolayı kapattılar köylü kullanılmıyor diye orayı kullanıyordu zaten. Bunlarda dışını boyadı birde sosyal tesis yazısı astılar. İçeride oturacak bir tane koltuk var mı acaba ? Köylüler kendi imkanlarıyla idare ediyorlar birde bunlardan övünüyorlar.