banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

Kahramanmaraş’ta Sağlık Turizmini Artıracak Yatırım Hizmet Vermeye Başladı

Sular Sağlık Grubu bünyesinde geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Sular Akademi Hastanesi Kahramanmaraş’ın en büyük özel hastanesi olma özelliğini taşıyor.

KAHRAMANMARAŞ 07.04.2021, 18:06 FATMA ZENCİR
Kahramanmaraş’ta Sağlık Turizmini Artıracak Yatırım Hizmet Vermeye Başladı

Son teknoloji cihazları ve modern mimarisi ile Kahramanmaraş’ın ve bölgenin sağlık ihtiyacına cevap verecek olan yatırım, Kahramanmaraş’ın sağlık Turizimini de canlandıracak.


Sular Akademi Hastanesi Başhekimi Binnur Özkar, hastanenin tüm Kahramanmaraşlılara hayırlı olmasını ifade etti.

Hastanenin civar illerden gelen vatandaşlara da hizmet edeceğini vurgulayan Başhekim Özkar:”Hastanemiz hizmete açılmıştır. 300 yatak kapasitesi ile 7 ameliyathanesi ile son teknolojik görüntüleme ve laboratuvar cihazları ile hizmete vermekteyiz. 

KAHRAMANMARAŞ’IN KOMŞU İLLERDEN HİZMET ALMAYA GELECEKLER

Sadece şehrimize değil civar illere hizmet etmeyi planlamaktayız.Sağlık turizmi açısından çok ciddi yatırımlar yaptık ve Yurtdışıyla bağlantılarımızı gerçekleştirdik. 
Adından da anlaşılacağı gibi sular akademi hastanesi kadrosuna akademik ünvanlı hocalarımız da da güçlendirmiştir. 

TÜM İHTİYACI KARŞILAYACAK DONANIMA SAHİP

Bu noktada Gastroenterolojiden başlayarak bütün yan dallarımızla hizmet vereceğiz. Hastanemize gelen herhangi bir hasta, hiçbir yere sevk edilmeden tüm çözümlerini hastanemiz İçerisinde bulacaktır. Bu noktada hiçbir fedakarlıkdan kaçınmadık Kahramanmaraşımıza hayırlı uğurlu olsun.”
İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)