banner171

banner217

banner170

banner95

Güngör'den Çabukel'e Yanıt: Yapacağınız En Büyük 'İyilik' Susmak ve Hizmetleri İzlemek

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel'in sosyal medyada yaptığı paylaşımına yanıt verdi.

KAHRAMANMARAŞ 07.07.2021, 10:03 07.07.2021, 10:54 FATMA ZENCİR
Güngör'den Çabukel'e Yanıt: Yapacağınız En Büyük 'İyilik' Susmak ve Hizmetleri İzlemek

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel sosyal medyada Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine yönelik bir paylaşımda bulundu.

Çabukel paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"EL ÇABUKLUĞU" İLE İŞ TUTMAYI SİYASET ÜRETMEK ZANNETMEYİN!

 Başkan Güngör, İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel'in paylaşımına:

"El çabukluğu marifet" ile yapmaya çalıştığınız "iyi"liği ben de görüyorum, bütün Kahramanmaraş kamuoyu da.

"Halep oradaysa arşın burada" demiş atalar. İl Sağlık Müdürlüğü orada. Zahmet edip sorun bakalım "aciller dolup taşıyor mu?" Yahut bağımsız laboratuvarlar geceli gündüzlü çalışıyor, yaptırın testinizi de görelim nerede nasıl karışıyormuş kanalizasyon suya?

"El çabukluğu" ile iş tutmayı siyaset üretmek zannederseniz şehre faydanız değil, zararınız dokunur sayın Çabukel.

Şehrimizin İller Bankası ve Avrupa Birliği fonlarından altyapı, su ve kanalizasyon yatırımları için tam 1 milyar TL'lik hibe ve finans desteği aldığı bir günde suyu bulandırmanızın takdirini değerli Kahramanmaraşlı hemşehrilerimin vicdanına bırakıyorum.

YAPACAĞINIZ EN BÜYÜK "İYİ"LİK SUSMAK VE HİZMETLERİ İZLEMEK

Genel Başkan Yardımcınızın gazeteci dövdürttüğü, "iş başına gelirsem bütün resmi uçakları satacağım" diyen Genel Başkanınızın bindiği özel jetlerin haber olduğu şu gündemde "günü kurtarma" çabanızı üzülerek ve ibretle izliyorum.

Kahramanmaraş'a yapacağınız en büyük "iyi"lik susmak ve bizim bu güzel şehre yaptığımız hizmetleri izlemek olacaktır." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)