banner171

banner47

banner124

banner170

banner95

banner101

En Çok Okunan 150 Haber Sitesi Açıklandı: Kahramanmaraş'ta Tek Adres Kahraman TV

Türkiye genelinde en çok dikkat çeken 150 yerel medya araştırmasının sonuçları açıklandı. Kahramanmaraş’ı tek başına temsil eden Kahraman TV, 2020 yılında en çok tercih edilen haber siteleri arasında yer aldı.

KAHRAMANMARAŞ 10.01.2021, 20:35 10.01.2021, 21:21 Dilara Şatır
En Çok Okunan 150 Haber Sitesi Açıklandı: Kahramanmaraş'ta Tek Adres Kahraman TV

Kurulduğu günden bu yana hızlı, ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışını benimseyen Kahraman TV, Kahramanmaraş için hizmet anlayışına aralıksız devam ediyor.

Journo’da yer alan habere göre, yerel medya konusunda uzman Gazeteci Özgür Bülbül, 2020 yılında Türkiye’de en çok dikkat çeken yerel medya kuruluşunu listelemek için kolları sıvadı..

İstanbul ve Ankara haricinde, 79 ilin yaklaşık bine yakın yerel gazete ve yerel haber siteleri tek tek incelendi.

Haberin kalitelisi ve bağımsızlığı konusunda gazetecilerin de görüşleri dikkate alındığı çalışma 7 ayda tamamlandı.

KAHRAMANMARAŞ’TA TEK ADRES KAHRAMAN TV OLDU

Yapılan araştırma sonıcunda, 81 ilde 150 yerel medyanın başarılı olduğu tespit edildi. Kahramanmaraş basınında rakiplerinden sıyrılarak yerel basını temsil eden Kahraman TV, şehrin en çok tercih edilen tek haber sitesi oldu.

11 kişilik ekibiyle hızlı ve doğru haberciliği ilke edinen ‘Kahraman Şehrin Dijital Ekranı’ Kahraman TV, yeni yılda da Kahramanmaraşlılar için durmaksızın en iyi hizmeti vermeye devam edecek.

İşte en başarılı 150 yerel medya kuruluşu:

2020'de dikkat çeken 150 yerel medya kuruluşu
Yayın Adı İnternet Sitesi İl Bölge
1 Gerçek Bandırma https://www.gercekbandirma.com/ Balıkesir Marmara
2 Balıkesir 24 Saat https://www.balikesir24saat.com/ Balıkesir Marmara
3 Yarın11 http://www.yarin11.com/ Bilecik Marmara
4 Bursa Port http://www.bursaport.com/ Bursa Marmara
5 Bursa’da Bugün http://www.bursadabugun.com/ Bursa Marmara
6 Lodos Haber http://www.lodoshaber.com/ Bursa Marmara
7 Yeni Dönem https://www.yenidonem.com.tr/ Bursa Marmara
8 Kalenin Sesi http://www.kaleninsesi.com/ Çanakkale Marmara
9 Çanakkale Olay http://www.canakkaleolay.com/ Çanakkale Marmara
10 Hudut Gazetesi http://www.hudutgazetesi.com/ Edirne Marmara
11 Edirne Gazetesi https://www.edirnegazetesi.com.tr/ Edirne Marmara
12 Medya Keşan https://www.medyakesan.com.tr/ Edirne Marmara
13 Edirne Yenigün http://www.edirneyenigun.com/ Edirne Marmara
14 Edirne Ahval http://www.edirneahval.com/ Edirne Marmara
15 Trakya Analiz https://trakyaanaliz.com/ Edirne Marmara
16 Bağımsız Kocaeli https://www.bagimsizkocaeli.com.tr/ Kocaeli Marmara
17 Özgür Kocaeli https://www.ozgurkocaeli.com.tr/ Kocaeli Marmara
18 Kocaeli Barış Gazetesi https://www.kocaelibarisgazetesi.com/ Kocaeli Marmara
19 Gazete Trakya http://www.gazetetrakya.com/ Kırklareli Marmara
20 T54 https://t54.com.tr/ Sakarya Marmara
21 Sakarya’dan Haber https://www.sakaryadanhaber.com/ Sakarya Marmara
22 Ada Yorum http://www.adayorum.com/ Sakarya Marmara
23 Avrupa Yakası http://www.avrupayakasi.com.tr/ Tekirdağ Marmara
24 Haber Trak https://www.habertrak.com.tr/ Tekirdağ Marmara
25 Marmara Haber http://www.marmarahaber.com.tr/ Tekirdağ Marmara
26 Yalova Gazetesi http://www.yalovagazetesi.com/ Yalova Marmara
27 Fark Yalova’da https://www.farkyalovada.com/ Yalova Marmara
28 9 Eylül gazetesi https://www.dokuzeylul.com/ İzmir Ege
29 İlk Ses https://www.ilksesgazetesi.com/ İzmir Ege
30 Ege’de Sonsöz http://www.egedesonsoz.com/ İzmir Ege
31 Gerçek İzmir http://www.gercekizmir.com/ İzmir Ege
32 Manisa’da Bugün http://www.manisadabugun.com/ Manisa Ege
33 Manisa’da Gündem http://www.manisadagundem.com/ Manisa Ege
34 Ses Gazetesi https://www.sesgazetesi.com.tr/ Aydın Ege
35 Yeni Haber https://www.aydinyenihaber.com/ Aydın Ege
36 Nazilli Adalet https://www.nazilliadalet.com/ Aydın Ege
37 Denizli Bülten https://www.denizlibulten.com/ Denizli Ege
38 Hizmet Gazetesi http://hizmetgazetesi.com.tr/ Denizli Ege
39 Kent TV https://kenttv.net/ Muğla Ege
40 Bodrum Gündem https://www.bodrumgundem.com/ Muğla Ege
41 Milas Önder https://www.milasonder.com/ Muğla Ege
42 43 Haber http://www.43haber.com/anasayfa Kütahya Ege
43 Kütahyanın Sesi http://www.kutahyaninsesi.com/ Kütahya Ege
44 Uşak TV https://www.usak.tv/ Uşak Ege
45 Asrın Gazetesi http://www.usakasringazetesi.com/ Uşak Ege
46 Ağrı04 Haber http://www.agri04haber.com/ Ağrı Doğu Anadolu
47 Taşlıçay Güncel gazetesi http://www.taslicayguncel.com/ Ağrı Doğu Anadolu
48 Kuzey Anadolu gazetesi http://www.kuzeyanadolugazetesi.com/ Ardahan Doğu Anadolu
49 Ardahan Haber https://www.ardahanhaber.com.tr/ Ardahan Doğu Anadolu
50 Bingöl Haberci http://www.bingolhaberci.com/ Bingöl Doğu Anadolu
51 Bitlis Doğru Haber http://bitlisdogruhaber.com/ Bitlis Doğu Anadolu
52 Haber Ayrıntı gazetesi http://www.elazighaberayrinti.com/ Elazığ Doğu Anadolu
53 Elazığ Haber Kent https://www.elazighaberkent.com/ Elazığ Doğu Anadolu
54 Ne Haber24 https://www.nehaber24.com/ Erzincan Doğu Anadolu
55 Pusula Gazetesi https://www.gazetepusula.net/ Erzurum Doğu Anadolu
56 Erzurum Post https://www.erzurumpost.com/ Erzurum Doğu Anadolu
57 Erzurum Ajans https://www.erzurumajans.com/ Erzurum Doğu Anadolu
58 Yükskova Haber https://www.yuksekovahaber.com.tr/ Hakkari Doğu Anadolu
59 Iğdır Doğuş gazetesi http://www.igdirdogusgazetesi.com/icerik/1/17/anasayfa Iğdır Doğu Anadolu
60 Politikars https://www.politikars.com/ Kars Doğu Anadolu
61 Kafkas Haber Ajansı http://www.kha.com.tr/ Kars Doğu Anadolu
62 Malatya Haber https://malatyahaber.com/ Malatya Doğu Anadolu
63 Malatya Flaş Haber https://www.malatyaflashaber.com/ Malatya Doğu Anadolu
64 Malatya Sonsöz http://www.malatyasonsoz.com.tr/ Malatya Doğu Anadolu
65 Haber 49 https://www.haber49.com.tr/ Muş Doğu Anadolu
66 Tunceli Emek gazetesi https://www.tunceliemek.com.tr/ Tunceli Doğu Anadolu
67 Özgür Dersim gazetesi http://www.ozgurdersim.com/ Tunceli Doğu Anadolu
68 Dersim Haber http://www.dersim-haber.com/ Tunceli Doğu Anadolu
69 Van Ekspres http://www.vanekspres.com/ Van Doğu Anadolu
70 Haber Erciş https://www.haberercis.com.tr/ Van Doğu Anadolu
71 Van Prestij http://www.prestijgazetesi.com/anasayfa Van Doğu Anadolu
72 Adıyamanlılar https://www.adiyamanlilar.net/ Adıyaman Doğu Anadolu
73 Kahta Haber https://www.kahtahaber.com/ Adıyaman Doğu Anadolu
74 Batman Yön Gazetesi http://www.batmanyon.com/ Batman Güneydoğu Anadolu
75 Batman Çağdaş gazetesi https://www.batmancagdas.com/ Batman Güneydoğu Anadolu
76 Batman Pusula gazetesi http://www.batmanpusula.com/ Batman Güneydoğu Anadolu
77 Tigris Haber https://www.tigrishaber.com/ Diyarbakır Güneydoğu Anadolu
78 Güneydoğu Ekspres https://www.guneydoguekspres.com/ Diyarbakır Güneydoğu Anadolu
79 Eko Abori https://www.ekoabori.com/ Diyarbakır Güneydoğu Anadolu
80 Gaziantep Haberler http://www.gaziantephaberler.com/ Gaziantep Güneydoğu Anadolu
81 Dev Haber https://devhaber.net/ Gaziantep Güneydoğu Anadolu
82 Antep27 https://www.gaziantep27.net/ Gaziantep Güneydoğu Anadolu
83 Kilis Kent http://kentgazetesi.biz/ Kilis Güneydoğu Anadolu
84 Mardin Life Gazetesi https://www.mardinlife.com/ Mardin Güneydoğu Anadolu
85 Mardin Haber http://mardinhaber.com.tr/ Mardin Güneydoğu Anadolu
86 Urfa Fanatik https://www.urfanatik.com/ Şanlıurfa Güneydoğu Anadolu
87 Ajans Urfa https://www.ajansurfa.com/ Şanlıurfa Güneydoğu Anadolu
88 Siirt Gazetesi http://siirtgazetesi.com.tr/ Siirt Güneydoğu Anadolu
89 Şırnak Ajans https://www.sirnakajans.com/ Şırnak Güneydoğu Anadolu
90 05 Amasya Haber http://www.05.com.tr/ Amasya Karadeniz
91 08 Olay http://www.08olay.com/ Artvin Karadeniz
92 Serhat Artvin https://www.serhadartvin.com/ Artvin Karadeniz
93 Halkın gazetesi http://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/ Bartın Karadeniz
94 Bartın Hergün gazetesi https://bartinhergungazetesi.com/ Bartın Karadeniz
95 Bayburt Medya https://www.bayburtmedya.com/ Bayburt Karadeniz
96 Köroğlu gazetesi https://www.koroglugazetesi.com/ Bolu Karadeniz
97 Çorum Haber http://www.corumhaber.net/ Çorum Karadeniz
98 Düzce’nin Sesi http://www.duzceninsesi.com.tr/ Düzce Karadeniz
99 Giresun Gündem https://giresungundem.com/ Giresun Karadeniz
100 Yeşil Giresun https://www.yesilgiresun.com.tr/ Giresun Karadeniz
101 Haber 29 https://www.haber29.com/ Gümüşhane Karadeniz
102 Karabük Ajans 78 https://www.karabukajans78.com/ Karabük Karadeniz
103 Kastamonu gazetesi http://www.kastamonugazetesi.com.tr/ Kastamonu Karadeniz
104 Ordu Olay http://www.orduolay.com/ Ordu Karadeniz
105 Ordu Hayat https://hayatgazetesiordu.com/ Ordu Karadeniz
106 Rize Haberleri https://www.rizehaberleri.com/ Rize Karadeniz
107 Olay Rize https://www.olayrize.com/ Rize Karadeniz
108 Kent Haber http://www.samsunkenthaber.com.tr/ Samsun Karadeniz
109 Hedef Halk https://www.hedefhalk.com/ Samsun Karadeniz
110 Vitrin Haber https://www.vitrinhaber.com/ Sinop Karadeniz
111 Tokattan https://www.tokattan.com/ Tokat Karadeniz
112 Haber 61 Haber61.net Trabzon Karadeniz
113 61 Saat https://www.61saat.com/ Trabzon Karadeniz
114 Zonguldak’tan Pusula gazetesi http://www.pusulagazetesi.com.tr/ Zonguldak Karadeniz
115 Halkın Sesi gazetesi http://www.halkinsesi.com.tr/ Zonguldak Karadeniz
116 İnanış gazetesi http://www.inanisgazetesi.com/e-gazete.html Zonguldak Karadeniz
117 Adana Haber Merkezi https://www.adanahabermerkezi.com/ Adana Akdeniz
118 Yeni Adana http://yeniadana.net/ Adana Akdeniz
119 Akdeniz Gerçek https://www.akdenizgercek.com.tr/ Antalya Akdeniz
120 Akdeniz’de Yeni Yüzyıl http://akdenizdeyeniyuzyil.net/ Antalya Akdeniz
121 Manavgat Son Haber https://www.manavgatsonhaber.com/ Antalya Akdeniz
122 Burdur Yenigün https://www.burduryenigun.com/ Burdur Akdeniz
123 Asi Gazetesi https://www.asigazetesi.com/ Hatay Akdeniz
124 Hatay İnternetTV https://www.hatayinternettv.com/ Hatay Akdeniz
125 Kahraman TV https://www.kahramantv.com/ Kahraman Maraş Akdeniz
126 Mersin Yaşam http://www.mersinyasam.net/ Mersin Akdeniz
127 Kilikya Haber https://www.kilikyahaber.com/ Mersin Akdeniz
128 Bomba32 http://www.bomba32.com/ Isparta Akdeniz
129 Medya Gazete https://www.medyagazete.com/ Osmaniye Akdeniz
130 Konya Yenigün http://www.konyayenigun.com/ Konya İç Anadolu
131 Meram http://www.yenimeram.com.tr/ Konya İç Anadolu
132 Kayseri Olay https://www.kayseriolay.com/ Kayseri İç Anadolu
133 GastePress https://www.gastepress.com/ Kayseri İç Anadolu
134 Kayseri Yerel Haber https://www.kayseriyerelhaber.com/ Kayseri İç Anadolu
135 Kayseri Telgraf https://www.kayseritelgraf.com/ Kayseri İç Anadolu
136 Kayseri Gerçek Haber http://kayserigercekhaber.com/ Kayseri İç Anadolu
137 Eskişehir Ekspress https://www.eskisehirekspres.net/ Eskişehir İç Anadolu
138 2 Eylül gazetesi https://www.2eylul.com.tr/ Eskişehir İç Anadolu
139 Büyük Sivas https://www.buyuksivas.com/ Sivas İç Anadolu
140 Egemen Gazetesi http://www.egemengazetesi.com/ Sivas İç Anadolu
141 Bizim Sivas http://www.bizimsivas.com.tr/ Sivas İç Anadolu
142 Kırıkkale24 https://www.kirikkale24.com/ Kırıkkale İç Anadolu
143 Aksaray Haberci https://aksarayhaberci.com/ Aksaray İç Anadolu
144 Karaman Gündem https://www.karamangundem.com/ Karaman İç Anadolu
145 Kırşehir Habertürk https://kirsehirhaberturk.com/ Kırşehir İç Anadolu
146 Niğde Haber https://www.nigdehaber.com.tr/ Niğde İç Anadolu
147 FİB Haber http://www.fibhaber.com/ Nevşehir İç Anadolu
148 Nevşehir Kent Haber https://www.nevsehirkenthaber.com/ Nevşehir İç Anadolu
149 Yozgat Çamlık http://www.yozgatcamlik.com/ Yozgat İç Anadolu
150 Doğru Yol https://www.dogruyolgazetesi.com/ Çankırı İç Anadolu
Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 06:11
Güneş 07:34
Öğle 12:50
İkindi 15:32
Akşam 17:55
Yatsı 19:13
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 20 44
2. Fenerbahçe 20 42
3. Galatasaray 20 39
4. Gaziantep FK 20 35
5. Alanyaspor 20 34
6. Trabzonspor 20 33
7. Hatayspor 20 32
8. Karagümrük 20 30
9. Malatyaspor 20 27
10. Antalyaspor 20 26
11. Göztepe 20 25
12. Kasımpaşa 20 25
13. Rizespor 20 25
14. Sivasspor 20 24
15. Başakşehir 20 24
16. Konyaspor 20 23
17. Kayserispor 20 19
18. Gençlerbirliği 20 19
19. Ankaragücü 20 18
20. Erzurumspor 20 17
21. Denizlispor 20 14
Takımlar O P
1. Giresunspor 18 38
2. İstanbulspor 18 37
3. Samsunspor 18 36
4. Altay 18 32
5. Adana Demirspor 18 31
6. Ankara Keçiörengücü 18 31
7. Bursaspor 18 30
8. Tuzlaspor 18 30
9. Altınordu 18 28
10. Bandırmaspor 18 27
11. Adanaspor 18 21
12. Ümraniye 18 20
13. Boluspor 18 19
14. Menemen Belediyespor 18 19
15. Akhisar Bld.Spor 18 16
16. Balıkesirspor 18 16
17. Ankaraspor 18 10
18. Eskişehirspor 18 4
Takımlar O P
1. M. United 19 40
2. Man City 18 38
3. Leicester City 19 38
4. Liverpool 19 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. West Ham 19 32
8. Aston Villa 17 29
9. Chelsea 19 29
10. Southampton 18 29
11. Arsenal 19 27
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Burnley 18 19
16. Newcastle 19 19
17. Brighton 19 17
18. Fulham 18 12
19. West Bromwich 19 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 18 47
2. Real Madrid 19 40
3. Barcelona 19 37
4. Sevilla 19 36
5. Villarreal 20 34
6. Real Sociedad 20 31
7. Granada 20 28
8. Real Betis 20 27
9. Athletic Bilbao 19 24
10. Celta de Vigo 20 24
11. Cádiz 20 24
12. Levante 19 23
13. Getafe 19 23
14. Valencia 20 20
15. Eibar 20 20
16. Real Valladolid 20 20
17. Osasuna 20 19
18. Deportivo Alaves 20 18
19. Elche 18 17
20. Huesca 20 13