banner171

banner217

banner170

banner95

Duyusal Zeka Kahramanmaraşlı Hastaları Uzman İsimle Buluşturdu

Duyusal Zeka Kahramanmaraşlı hastaları uzman isim Ozan Ali Erdal Çocuk Ortopedisi Uzmanı ile buluşturdu.

KAHRAMANMARAŞ 26.09.2021, 19:07 26.09.2021, 19:39

Özel Duyusal Zeka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kahramanmaraşlı hastaları, Çocuk Ortopedisi Uzmanı Ozan Ali Erdal ile görüşmelerini sağladı.

Uzman doktor Ozan Ali Erdal, yoğun ilgi gösteren ailelerin tamamıyla birebir ilgilenerek, hastalara tedavi ve tedavi yöntem çeşitleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Çocuk Ortopedisi Uzmanı Ozan Ali Erdal yaptığı açıklamada:

"Vallahi burası çok büyük bir rehabilitasyon merkezi. Oldukça da çok sayıda farklı hasta gruplarıyla karşılaştık. Bir kere her şeyden önce beni davet ettikleri için çok teşekkür ederim. Kahramanmaraş’ta çok güzel bir tur yaptık, çok güzel bir turistik gezi oldu. Ayrıca aynı zamanda da ben kendi bilgilerimi Kliniğimizde elde ettiğimiz yıllarca biriktirdiğimiz bilgilerimizi hastalarımıza paylaşma şansına nail oldum. Burada çocukluk çağı bazı problemler ve ortopedik girişimler gerektiren bazı problemlerle karşılaştık. Ailelerimiz çok sıcakkanlıydı, herkes geldiğim için çok mutluydu, ben de bunları görünce daha mutlu oldum. Çünkü çok güler yüzlülerdi çocuklarımız da çok güleryüzlüydü, çok güzel anlaştık. Genellikle hep bir yoğun bir fizik tedavi almış çocuklar, biz sadece Cerrahlar olarak hani fizik tedavi ve engelleri olan çocuğun daha hareketli olmasını engelleyen ve çözülemeyen bazı problemleri çözmek için buradayız. Bunlar için fikir vermek yol göstermek için buradayız, yani tabi ne kadar az ameliyat önerirsek biz çocuklar adına da o kadar mutlu oluyoruz. Burda da gerçekten güzel bir fizik tedavinin olduğunu gördüm sadece nacizade birkaç hastamıza daha iyi daha aktif olabilmeleri için neler yapabilirler ne gibi ameliyatlar yapılabilir diye önerilerde bulundum, hiç değilse hastalarımızı yönlendirmiş oldum." ifadelerini kullandı.

Daha sonra söz sırasını alan Duygusal Zeka Yöneticisi  Ayşe Palabıyık Keten:

"Biz çok gururluyuz ve çok heyecanlıyız. Kahramanmaraş’ta çocuklarımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz. Bugün Türkiye’nin en güçlü ortopedi ekibinin çok kıymetli bir hocası Ozan hocamız bizimle beraber. Biz burada sadece orta pediyatrist ekibine ve ozan hocamıza teşekkür edebiliriz, bizi kırmayıp Kahramanmaraş’a kadar geldi bu bir ayrı ayrıcalıktır bence. Ve çocuklarımıza bu ayrıcalığı yaşadılar ve yaşamaya da devam edecekler. Asıl bizi destekleyen Kahramanmaraş’a, çocuklarımıza hem de sizlere teşekkür ederiz, burada olmak bizler için gurur verici." dedi.

Yorumlar (0)