banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

Doğan Murat Kılıç: "Gerekli Yardım Yapılmamış Olsa da Yasaklara Uyalım"

Kahramanmaraş İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç İlçe Sekreteri Fatih Kalaycı, Gençlik Kolları Başkanı Akif Emre Gökçe ve kızı Zeynep Defne Kılıç ile birlikte iftar için yemek dağıtımında bulundu.

KAHRAMANMARAŞ 30.04.2021, 23:35 Dilara Şatır
Doğan Murat Kılıç: "Gerekli Yardım Yapılmamış Olsa da Yasaklara Uyalım"

Doğan Murat Kılıç, Kahramanmaraş'ta Emniyet mensubunu ve hastedeki sağlık çalışanlarını unutmadıklarını belirterek şu ifadelere yer verdi:

"İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanlığı olarak İlçe Sekreterimiz Fatih Kalaycı Gençlik Kolları Başkanımız Akif Emre Gökçe ve güzel kızım Zeynep Defne Kılıç ile birlikte sokağa çıkma yasağı sebebiyle Onikişubat bölgemizdeki görev yapan Emniyet Mensubu polislerimiz, hastanedeki sağlık çalışanlarımız ve hastanedeki vatandaşlarımıza oruçlarını açmaları için iftar vakti kebap ikramında bulunduk.

Ülkemizin ve tüm dünyanın başındaki bu covid-19 virüsünü insallah hep birlikte atlatacağız. Değerli İlçe halkımdan isteğim, tam kapanma adı altında alınan bu kararları her ne kadar hükümetimiz vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza yönelik gerekli yardımı yapmamış olsa da biz Türk Milleti olarak çok büyük zorlukların üstesinden gelip, bu günlere gelmiş bulunmaktayız. Sabrederek ve yasaklara mümkün mertebe uyarak bu hastalığı hep birlikte atlatacağımıza inancım tam.

Bu Ramazan ayında Rabbimden temennim bu virüsten bir an önce kurtulmamız yönünde. Bu dua ve temenni ile bir kez daha Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum"

Yorumlar (0)