banner171

banner217

banner170

banner95

Büyükdereli: "4 Mevsim Ziyaret Edilen Şehir Olmaya Adayız"

Kültür Turizm Otelciler Ve Gastronomi Derneği Başkanı Gökhan Büyükdereli, İzmir Kahramanmaraşlılar Derneği'ni yeni binası için yapılan açılışta konuştu.

KAHRAMANMARAŞ 14.09.2021, 17:18 Dilara Şatır
Büyükdereli: "4 Mevsim Ziyaret Edilen Şehir Olmaya Adayız"

Otel Germanicia Yönetim Kurulu Üyesi, Kültür Turizm Otelciler Ve Gastronomi Derneği Başkanı Gökhan Büyükdereli, İzmir Kahramanmaraşlılar Derneği'nin yeni binası için yapılan açılışta konuştu.

İzmir Kahramanmaraşlılar Derneği'nin batıdaki yüzleri olduğun belirten Büyükdereli, Kahramanmaraş'ın 4 mevsim ziyaret edilen bir şehir olmaya aday olduklarını söyledi.

Şehirde toplu bir uyandırmanın öncelikli hedef olduğunu ifade eden Gökhan Büyükdereli, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"İzmir Kahramanmaraşlılar Derneği’nin şehrimiz ve İzmir için bir şans olduğunu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. Safa Narlı bey ve yönetiminin bu noktada mücadelesini tebrik ediyorum. Önceki dönemde emeklerinden dolayı Murat başkan’a da teşekkür ediyorum.

Kahramanmaraş barındırdığı coğrafi güzellikler, gastronomik zenginlikler ve tarihi dokusuyla görmeye, görülmeye ve yaşanmaya değer bir şehir. Kahramanmaraşta turizm gönüllülerinin mücadelesiyle dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Özellikle gastronomi de Kahramanmaraş yemekleri ulusal yayın organlarında yer almaya başladı.

Şehirde toplu bir bilinç uyandırmak öncelikli hedefimizdi. Kısmı olarak bir yol kat ettik. Artık gastronomi ve turizm noktasında bir bakış açısı kazanıyoruz. Bu noktada çalışmalarımız devam edecek.

4 mevsim ziyaret edilen bir şehir olmaya adayız. Bu noktada İzmir Kahramanmaraşlılar Derneği batıdaki yüzümüz olacak. 

Ben bir kez daha Kültür Turizm Otelciler Ve Gastronomi Derneği olarak yeni binamızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu bina batıya açılan pencereniz olacaktır."

Yorumlar (0)