banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

Ahmet Zor: Son Yıllarda Fakir 3 Kat Daha Fakirleşti

Kahramanmaraş Saadet Partisi İlçe Başkanları toplantısı Kocabaş Konağında İl Başkanı Av.Ahmet ZOR başkanlığında yapıldı.

Ahmet Zor: Son Yıllarda Fakir 3 Kat Daha Fakirleşti

Toplantıya 11 ilçe başkanı katıldı. Toplantıda teşkilat çalışmaları ve yereldeki durum değerlendirildi.

Toplantı sonrası Başkan Zor'un yaptığı açıklamada;  kongremiz sonrası ilçe başkanlarırımızla ilk toplantımızı şükürler olsun gerçekleştirdik. Teşkilat çalışmalarımız titizlikle devam ediyor. Seçim yarın olacakmış gibi herzaman hazır olmak gerekir. İlçe Başkanlarımız ile yerele yaptığımız görüşmelerde vatandaşımızın çok zor bir durumda olduğunu görüyoruz. Çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşanlar girdi maliyetleri yüzünden tıkanmış durumda. Pandemiden dükkanı aylarca kapalı olan küçük esnaf daha perişan.

"SİZE VİRÜS YOK MU?"

Kendilerinden başka kimseye kongre için salon verilmezken, yeri gelmişken belirtelim kongre için bizde Kahramanmaraş'da salon alamadık ancak Akp kongreleri lebalep dolu, yanda ki lokanta kapalı olacak iş mı? Adama sormazlar mı sizin kongrelerde virüs yok mu diye? Kongreler bitti yasaklar geldi. 

"FAKİR 3 KAT FAKİRLEŞTİ"

Ülke kaynaklarının doğru ve etkin bir biçimde kullanamayarak vatandaslarımızı yoksulluğa mahkum eden yönetim hatasını kabul etmelidir. Aziz milletimiz herşeyin en iyisine layık. Yaşam kalitesi daha iyi olmalı. Son bir yılda zengin 2-3 kat zenginleşti, fakir 2-3 kat daha fakirleşti. Bunun sebebini dış güçlerde, onda şunda ararsak, her eleştirene hain terörist dersek bir arpa boyu yol alamayız. Ben iktidara sesleniyorum lütfen başınızı elinizin arasına alın ve biz nerede yanlış yapıyoruz diye düşünün...

Yorumlar (1)
İrfan ŞİŞMAN 2 hafta önce
DERDİMİZ VAR İSLAMIN İNSANLIĞIN DERDİNİ DERT EDİNMİŞİZ. ÇÜNKÜ BİZMİLLİ GÖRÜŞCÜ MÜSLÜMALARIZ. ALLAHA KULLUĞU MAHLUKATA ŞEVKATI VE MERHAMETİ ESAS KABUUL ETMİŞİZ. YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE YENİDEN BÜYÜKTÜRKİYE ADALETLE YÖNETİLEN YENİ BİR DÜNYA KURMA HAYALİZMİVAR(BÜTÜN PEYGA MBERLER YOK OLAN ADALETİ TESİS ETMEK İÇİN GELMİÇLER BİZLER MİLLİ GÖRÜŞCÜLER OLARAK ONLARI ÖRNEK ALIRIZ)