banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

Ahmet Zor: ''Memleketimiz de Olayların Oldu Bittiye Gelmesine Fırsat Vermeyeceğiz''

Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu 3 Aylık Planlama Toplantısını Döngele Tatlı Su Termal Otelde İl Başkanı Av. Ahmet ZOR Başkanlığında Genel Başkan Yardımcısı Hasan BİTMEZ ve GİK Üyesi Necmettin Çalışkan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. 

KAHRAMANMARAŞ 30.03.2021, 16:03 FATMA ZENCİR
Ahmet Zor: ''Memleketimiz de Olayların Oldu Bittiye Gelmesine Fırsat Vermeyeceğiz''

Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu 3 Aylık Planlama Toplantısını Döngele Tatlı Su Termal Otelde İl Başkanı Av.Ahmet ZOR Başkanlığında Genel Başkan Yardımcısı Hasan BİTMEZ ve GİK Üyesi Necmettin ÇALIŞKAN'ın katılımıyla gerçekleştirildi.  Başkan Zor toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada;  ''İl Başkanı olarak seçildikten sonra İl Yönetim Kurulu Üyelerimizi hızlı ve güzel bir şekilde tamamladık.  Çok güzel çalışmalar yapacak muhteşem bir kadromuz var. Yani heyecanlıyız. Yerel de ve genelde memleketimizin ihtiyaç duyduğu tüm taleplerine yüksek perdeden ilgilisine duyuracağız. Memleketimiz de olayların oldu bittiye gelmesine fırsat vermeyeceğiz. Yapılan her yanlışın karşısında doğrunun yanında olacağız.''

 Millet Vekili ve Belediye Başkanı Çıkaracağız

1996 yılında Milli Görüşün iktidara gelmesi 1989 yılındaki 5 şehrin belediye başkanlığını almasıyla olmuştu. Bu illerden biri de Kahramanmaraştı. Biz ilk seçimde Kahramanmaraş'dan Millet Vekili ve Belediye Başkanı çıkaracağız. Bu sayede Saadet Partimizin iktidarına yürümüş olacağız. Aziz milletimize en güzel hizmetleri yaptığımız gibi tekrar yapacağız.

Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi en kalbi duygularla selamlıyorum. Partimizile çay içmeye bekliyorum.

Yorumlar (0)