banner171

banner226

banner217

banner170

banner95

banner101

Yağmurun Yağmasını Duş Alarak Kutladı

Sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği Rize'de sağanak yağış etkili olurken vatandaşlar bu durumu sevinçle karşıladılar.

GÜNDEM 14.07.2021, 22:26 Dilara Şatır
Yağmurun Yağmasını Duş Alarak Kutladı

Bugün öğle saatlerinde başlayan şiddetli sağanak yağış Rize'yi etkisi altına aldı. Rize'nin Ardeşen ilçesinde Karadeniz sahil yolunda yağmur nedeniyle yer yer oluşan su birikintileri sürücülere zor anlar yaşattı.

Rize'nin Pazar ilçesinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle yollar göle döndü, bazı ev ve iş yerlerini su bastı.

Rize'de öğle saatlerinden itibaren etkisi gösteren şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor. Pazar ilçesinde sağanak nedeniyle cadde ve sokaklarda su birikintilerini oluşurken, bazı bölgelerde ise heyelanlar meydana geldi. Sağanak yağış ile birlikte ev ve iş yerlerini su bastı. Bazı araçlar ise suya gömülerek mahsur kalırken, sürücüler su içinde kalan araçlarını iterek kurtarmaya çalıştı.

ŞAMPUAN İSTEYİP KAFASINI YIKADI

Rize'nin Çayeli İlçesi Büyükköy Beldesi'nde ikamet eden 48 yaşındaki Rizeli Ramazan Çepni, sağanak yağan yağmurun altına girerek Allah'a şükür duaları etmeye başladı. Daha sonra evden kendisi için şampuan isteyen Çepni yağmurun altında kafasını yıkadı. O anlar ise arkadaşlarının cep telefonu kameralarıyla anbean görüntülenirken renkli anlara sahne oldu.

Yorumlar (0)