banner171

banner226

banner217

banner170

banner95

banner101

Sünnet Düğününü Kan Gölüne Çevirdi

Balıkesir'in merkez Altıeylül ilçesinde bir kişinin, sünnet düğününe katılanlara silahla ateş etmesi sonucu biri çocuk 2 kişi öldü, 8 kişi de yaralandı.

GÜNDEM 12.07.2021, 23:20 Dilara Şatır
Sünnet Düğününü Kan Gölüne Çevirdi

Altıeylül'de, alkollü olduğu öne sürülen S.A, Ganibey Caddesi'nde düzenlenen sünnet düğününe katılanlara tabancayla rastgele ateş açtı.

2 KİŞİ HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Çevredeki vatandaşların bilgi vermesi üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olayda yaralanan K.D. (3), E.G. (31), A.G, N.D, U.G, Y.T, P.D, Ş.G, D.D. ve N.D. sağlık ekiplerince kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Ağır yaralanan 3 yaşındaki K.D. ve E.G. (31) müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

TUTUKLANDI

Polis ekiplerince gözaltına alınan S.A'nın emniyetteki işlemleri tamamlandı. Sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edilen S.A, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

"İNTİKAM ALDIM"

S.A, adliye çıkışında gazetecilerin "Neden yaptın?" sorusuna, "Ağabeyimin intikamını aldım, abimi 30 kişi birden dövdü" dedi.

"HUSUMETİMİZ YOKTU"

Düğün sahibi Selahattin Say ise kendilerinin gelen misafirlerle ilgilendikleri sırada olayın gerçekleştiğini söyledi. S.A. ile husumetlerinin olmadığını ifade eden Say, "Mahalleli olarak tanıyoruz, herhangi bir husumetimiz yok. Olay esnasında sünnet düğününü yaptığımız Yiğitcan ve Selimcan da oradaydı. Dışarıdan gelen misafirlerimiz de vardı. Düğün esnasında ateş etmiş gitmiş. Herkes hastanede. Olay olduğu sırada herkes kaçıştı, yaralısı olanlar hastaneye gitti, biz de çocuklarımızı toplayıp eve girdik" dedi.

Yorumlar (0)