banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı kimdir, kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı? İşte Müge Anlı'nın hayatı.

GÜNDEM 08.04.2021, 12:29 FATMA ZENCİR
Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı uzun yıllardır ekran önünde yer almasına rağmen, son yıllarda programında çözüme kavuşturduğu olaylar ile geniş kitleler tarafından tanınıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı kimdir, kaç yaşındadır, nereli merak ediliyor. Müge Anlı’nın hayatına dair ayrıntıları haberimizde derledik. İşte Müge Anlı kimdir sorusunun cevabı:

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne başladığı yıl; Kanal 6’da staja başladı Staj yaparken kısa sürede kadroya alındı; yönetmen yardımcısı oldu. Kenan Erçetingöz’ün teklifi üzerine magazin gazeteciliğine başladı.

Dobra Dobra adlı magazin programını Şenay Düdek’le birlikte sundu. Müge Anlı, Şenay Düdek’in ayrılığı ardından Pakize Suda’yla Kanal D’de program sunmaya başladı.

Müge Anlı Kimdir?

Asıl çıkışını ise 2008 yılından itibaren sunmaya başladığı, şimdilerde gündemden düşmeyen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” ile yaşadı. 2010 yılında Tatlı Sert ‘in yanı sıra Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı sundu.

Anlı’nın 1993 yılında evlenip 2008 yılında boşandığı Gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden şimdilerde 16 yaşında olan bir kızı var.

Yorumlar (0)