banner171

banner217

banner170

banner95

Kayınvalidesine Gönderdiği Fotoğraftan Sonra Cansız Bedeni Bulundu

İple çekildiği fotoğrafı kayınvalidesine gönderen adam, ormanda ağaca asılı halde bulundu.

GÜNDEM 20.07.2021, 11:46 FATMA ZENCİR
Kayınvalidesine Gönderdiği Fotoğraftan Sonra Cansız Bedeni Bulundu

Manavgat'ta 2 gün önce eşi S.G.'nin çocuğu ile birlikte evi terk etmesi üzerine Selimiye Jandarma Karakoluna giderek kayıp ihbarında bulunan genç adam, ormanlık alanda asılı olarak bulundu. Genç adamın ölümü öncesinde selfie çekip kaynanasına gönderdiği ve intihar edeceğini söylediği öğrenildi.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde edinilen bilgiye göre 2 gün önce 5 yıllık eşi S.G.'nin çocuğu ile birlikte evi terk etmesi üzerine Selimiye Jandarma Karakoluna giderek kayıp ihbarında bulunan 29 yaşındaki Ahmet Gönen dün akşamüzeri bisikleti ile Hatipler Mezarlığına geldi ve yürüyerek mezarlığın diğer tarafındaki ormanlık alana gitti.

Antalya'da korkunç olay! Kayınvalidesine mesaj atıp öz çekim yaptı, intihar etti

KAYINVALİDESİNE FOTOĞRAF ATIP İNTİHAR EDECEĞİNİ SÖYLEDİ

Burada özçekim yapıp kayınvalidesine gönderen ve intihar edeceğini söyleyen Gönen'in mesajı üzerine durumdan haberdar edilen mahalle muhtarı Ahmet Aksoy, komşuları uyararak Gönen'i arama çalışması başlattı.

CANSIZ BEDENİ AĞACA ASILI BULUNDU

Gönen saat 20:00 sıralarında çam ağacına asılı halde bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri ve cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Gönen'in cenazesi Antalya Büyükşehir Belediyesi cenaze aracı ile Manavgat Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yorumlar (0)