banner171

banner197

banner217

banner170

banner95

banner101

Gülben Ergen'den Kararlara Tepki: "Müzisyene Yaşamak Yok Demek mi?"

Normalleşme açıklamaları arasında müzikli eğlence mekanları hakkında herhangi bir detaya yer verilmemesi, ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in tepkisini çekti.

GÜNDEM 31.05.2021, 22:46 Dilara Şatır
Gülben Ergen'den Kararlara Tepki: "Müzisyene Yaşamak Yok Demek mi?"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün gerçekleştirilen kabine toplantısının ardından 1 Haziran'dan itibaren uygulanacak normalleşme adımları hakkında bilgilendirmede bulundu. Erdoğan, başta spor salonu, halı sahalar, kahvehaneler ve lunaparklar olmak üzere çok sayıda işletmenin sabah 07.00 - akşam 21.00 arasında hizmet vereceğini açıkladı. Erdoğan, kafe ve restoranların da sabah saat 07.00'dan akşam 21.00'a kadar masaya servis şeklinde, 24.00'a kadar paket servis biçiminde hizmet verebileceğini aktardı.

"MÜZİSYENE YAŞAMAK YOK DEMEK Mİ?"

Normalleşme açıklamaları arasında müzikli eğlence mekanları hakkında herhangi bir detaya yer verilmemesi, ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in tepkisini çekti. Ergen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, eğlence mekanları konusunda herhangi bir adım atılmamasına tepki göstererek, "Restoran kafeterya sabah 7 akşam 21.00 demek konser yok, müzik yok, sanata sanatçıya, müzisyene yaşamak yok demek mi?" dedi.

İşte Gülben Ergen'in sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım:

Yorumlar (0)