banner171

banner217

banner170

banner95

Dünürlerin Kavgasında Ortalık Kan Gölüne Döndü

İstanbul'da çıkan dünürler tartışmasında silahla bacağından vurulan gelinin babası damadını, dünürünü ve damadının kuzenini silahla vurarak öldürdü.

GÜNDEM 27.07.2021, 19:11 Dilara Şatır
Dünürlerin Kavgasında Ortalık Kan Gölüne Döndü

Korkunç olay Örnektepe Kanarya Sokak’ta yaşandı. Kısa süre önce evlenen Berk Giray ve Hatice Giray çifti iddiaya göre sorun yaşamaya başladı. Birkaç gün önce evden ayrılan Hatice Giray, dayısının Örnektepe Kanarya Sokak’taki evine geldi.

GİRAY'IN KAPISINA DAYANDI

Eşinle tekrar barışmak isteyen damat Berk Giray ise, yanına babası ve kuzenini alarak bugün öğle saatlerinde Hatice Giray’ın kapısına dayandı. Evin önünde yaşanan tartışma üzerine gelinin babası Mürsel Ağrı da olay yerine geldi.

BACAĞINDAN VURULDU, 3 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Yaşanan tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Çıkan çatışmada kayınpeder Mürsel Ağrı, bacağından vuruldu. Silahını çeken Ağrı, damadı Berk Giray’ı, dünürünü ve damadın kuzeni olduğu öğrenilen bir kişiyi vurarak öldürdü.

Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olaydan sonra gözaltına alınan yaralı Mürsel Ağrı, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından polis nezaretinde hastaneye kaldırıldı.

GENİŞ ÇAPLI İNCELEME BAŞLATILDI

Polis ekipleri ise olay yerinde geniş çaplı inceleme başlattı. Yapılan incelemelerin ardından olay yerindeki 3 ceset, adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Yorumlar (0)