banner171

banner197

banner217

banner170

banner95

banner101

Bakan Koca Duyurdu: İşte Aşılama Başlayan Meslek Grupları

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gıda üretim ve dağıtım sektörü, kafe, lokanta ve restoran çalışanları, berber ve kuaförler ile avukatlara aşılama başlayacağını duyurdu.

GÜNDEM 10.06.2021, 20:19 10.06.2021, 20:41 Dilara Şatır
Bakan Koca Duyurdu: İşte Aşılama Başlayan Meslek Grupları

Türkiye'de koronavirüsle mücadele kapsamında aşılama çalışmaları hızla sürüyor. Bu kapsamda; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni bir aşamaya geçildiğini açıkladı.

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Aşı programımızda meslek gruplarımızın tanımlanmasına devam ediliyor. Yarından itibaren Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları da programa dahil ediliyor. Bu güce güvenin" ifadelerini kullandı.

Bakan Koca, "Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin" dedi.

Bakan Koca tarafından yapılan bir diğer paylaşımda ise yaş kısıtlaması olmaksızın avukatlara yarından itibaren aşılama başlayacağını duyurdu.

Bakan Koca paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Yaş kısıtlaması olmadan tüm avukatlar aşı programına dahil oluyor. Yarından itibaren tüm avukatlarımız aşı olabilirler. Bu güce güvenin."

Yorumlar (0)