banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

16 Yaşındaki Çocuk Dehşet Saçtı: 2 Yaralı

Kocaeli'nde, 16 yaşındaki genç sokak ortasında husumetlisini görünce belinden çıkardığı tabancayla rastgele ateş etmeye başladı. Caddeden alışveriş yapmak için geçmekte olan iki şahıs kurşunların hedefi oldu. Yaralılar tedavi altına alınırken, saldırgan yakalandı.

GÜNDEM 01.05.2021, 14:46 Ömer Barış Kekeç
16 Yaşındaki Çocuk Dehşet Saçtı: 2 Yaralı

8 Nisan'da Körfez ilçesi Kuzey Mahallesi Ağadere Caddesi'nde meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre, 16 yaşındaki M.A.Ç., cadde üzerinde husumetlisini görünce, belindeki silaha sarılarak, rastgele ateş etmeye başladı.

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

Bu sırada caddede alışveriş yapmak için yürüyen M.A.Y. (48) ve E.G. (48), M.A.Ç.'nın tabancasından çıkan kurşunlarla yaralandı. Yaralı şahıslar hastanede tedavi altına alınırken, ateş eden M.A.Ç. (16) olaydan sonra yakalandı.

KORKUNÇ OLAY KAMERADA

Öte yandan 2 kişinin yaralandığı silahlı kavga anları ise güvenlik kamaralarına yansıdı. Görüntülerde şüpheli M.A.Ç'nin tabancayı belinden çıkararak ateş ettiği, üst üste ateş ettikten sonra kaçtığı görülüyor. Aynı zamanda görüntülere, zanlı ateş ettiği sırada arkasında elleri cebinde yürüyerek geçen gencin rahat tavırları ve sakinliği dikkat çekiyor.

Yorumlar (0)