banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aşk mı Yaşıyor?

Kerem Bürsin ile Hande Erçel aşk yaşıyor iddiaları doğru mu?

GENEL 15.04.2021, 13:26 Lokman Başcı
Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aşk mı Yaşıyor?

Sen Çal Kapımı dizisinde başrolü paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel ile aşk dedikoduları bitmek bilmezken ikili İstinye'de görüntülendi. Her fırsatta aşk iddialarını yalanlayan çift bu defa aşka açık kapı bıraktı. Kerem Bürsin ile Hande Erçel, 2020 yazında ‘Sen Çal Kapımı’ adlı dizide oynamaya başlamıştı.

Daha ilk set gününde bile aşk dedikoduları çıkmıştı. Ne var ki iki ünlü, her fırsatta iddiaları yalanlamış, elektriklerinin tuttuğunu ama sadece arkadaş olduklarını dile getirmişti. Hatta Hande Erçel bir ay önce iş insanı Murat Akdoğan ile anılmıştı. Hayranlarının birbirlerine çok yakıştırdığı Hande ile Kerem önceki gün İstinye’deydi.

‘HABER VERİRİZ’

Setten çıkmış, birlikte spor yapmaya gelmişlerdi. İkili bu kez aşka dair açık kapı bıraktı. Kerem Bürsin, “Sonunda flörte başladınız mı?” sorusuna “Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa, haber veririz” yanıtını verdi. Sonra ekledi: “Aslında çok konuşmaya gerek yok.” Eskiden olduğu gibi kesin bir dille yalanlamadı. Hande Erçel de Kerem ile ağız birliği yapmış gibi şunları söyledi: “Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar.”

Yorumlar (0)