banner171

banner197

banner170

banner95

banner101

İbrahim Çelikkol Kimdir? Diziden Neden Ayrıldı?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrolü Demet Özdemir ile paylaşan İbrahim Çelikkol, diziye veda etti. Demet Özdemir ise Çelikkol için duygusal bir mesaj paylaştı.

GENEL 01.04.2021, 13:22 01.04.2021, 13:29 ESRA KURAK
İbrahim Çelikkol Kimdir? Diziden Neden Ayrıldı?

İbrahim Çelikkol, başrolünü Demet Özdemir ile paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrıldı. Demet Özdemir ise partnerine sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf ve duygusal bir mesajla veda etti.

Özdemir mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bana hep destek oldun. Her zaman seninle oynadığım için mutlulukla bakacağım geçmişimize...Ne güzel bir adamsın İbrahim Çelikkol! İyi ki yollarımız bu hikayede kesişti, iyi ki tanıdım seni... Bana sevgin, bana hoşgörün için her zaman minnettar olacağım sana. Yeni yolun keyifli mutlu olsun bizim hikayemiz burada bitti belki ama hayatımda hep ol ... Güle güle Mehdi Usta."

İbrahim Çelikkol kimdir?

İbrahim Çelikkol, oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Basketbolla ilgilenen Çelikkol ligde oynadı, genç millî oldu. Basketi bıraktıktan sonra oyunculuk konusunda eğitim alan Çelikkol'un Osman Sınav'la tanışması, hayatında dönüm noktası oldu.

Yorumlar (0)